Kidney Dry-Erase Activity Table w/ Straight Legs - White - 48" Wide x 72" Long x 19" - 29" Tall
Brand
CORRELL
Item #
AF3409
Mfr. Model #
A6066DE-HOR-80
Specifications
| Adjustable Height | Yes |
|---|---|
| Brand Name | CORRELL |
| Brand Part Number | A6066DE-HOR-80 |
| Core Material | Particle Board |
| Fold-In-Half | No |
| Foldable | No |
| Grade | Dry-Erase |
| Height | 19" - 29" |
| Leg Color | Black/Chrome |
| Leg Material | Steel |
| Leg Type | Straight Legs |
| Length | 72" |
| Shape | Kidney |
| Top Color | White |
| Top Material | Dry-Erase |
| Type | Activity |
| Width | 48" |
Price
$650.10
/
each
100 units in stock. Estimated to ship Fri. May 01
Need more? Estimated to ship Fri. May 01