Rectangular Dry-Erase Seminar Table w/ Off-Set Legs - White - 24" Wide x 60" Long x 29" Tall
Brand
CORRELL
Item #
AF1938
Mfr. Model #
ST2460DE-80
Specifications
| Adjustable Height | No |
|---|---|
| Brand Name | CORRELL |
| Brand Part Number | ST2460DE-80 |
| Core Material | Particle Board |
| Fold-In-Half | No |
| Foldable | Yes |
| Grade | Dry-Erase |
| Height | 29" |
| Leg Color | Brown |
| Leg Material | Steel |
| Leg Type | Off-Set Legs |
| Length | 60" |
| Shape | Rectangular |
| Top Color | White |
| Top Material | Dry-Erase |
| Type | Seminar |
| Width | 24" |
Price
$328.56
/
each
100 units in stock. Estimated to ship Fri. May 01
Need more? Estimated to ship Fri. May 01