Heavy Duty Rectangular Laminate Folding Table w/ Wishbone Legs - Black Granite - 18" Wide x 60" Long x 29" Tall
Brand
CORRELL
Item #
AF1273
Mfr. Model #
CF1860PX-07
Specifications
| Adjustable Height | No |
|---|---|
| Brand Name | CORRELL |
| Brand Part Number | CF1860PX-07 |
| Compatible Dolly | AF3597, AF3599, AF3601, AF3596, AF3598 |
| Core Material | Particle Board |
| Fold-In-Half | No |
| Foldable | Yes |
| Grade | Heavy Duty |
| Height | 29" |
| Leg Color | Black |
| Leg Material | Steel |
| Leg Type | Wishbone Legs |
| Length | 60" |
| Shape | Rectangular |
| Top Color | Black Granite |
| Top Material | Laminate |
| Type | Folding |
| Width | 18" |
Price
$227.42
/
each
100 units in stock. Estimated to ship Fri. May 01
Need more? Estimated to ship Fri. May 01