Rectangular Plastic Folding Table w/ Straight Legs - Gray Granite - 24" Wide x 48" Long x 29" Tall
Brand
CORRELL
Item #
AF1069
Mfr. Model #
CP2448-23
Specifications
| Adjustable Height | No |
|---|---|
| Brand Name | CORRELL |
| Brand Part Number | CP2448-23 |
| Compatible Dolly | AF3597, AF3599, AF3601, AF3596, AF3598 |
| Fold-In-Half | No |
| Foldable | Yes |
| Grade | Standard |
| Height | 29" |
| Leg Color | Charcoal |
| Leg Material | Steel |
| Leg Type | Straight Legs |
| Length | 48" |
| Shape | Rectangular |
| Top Color | Gray Granite |
| Top Material | Plastic |
| Type | Folding |
| Width | 24" |
Price
$98.20
/
each
100 units in stock. Estimated to ship Fri. May 29
Need more? Estimated to ship Fri. May 29